O nas

O NAS

EKO-MOC to firma rodzinna z wieloletnimi tradycjami. W naszych szeregach mamy zarówno bardzo młodych ludzi jak i tych z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem. Uczymy się od siebie nawzajem różnego punktu widzenia, odmiennego postrzegania rzeczywistości. Zawsze wspieramy się nawzajem, gdyż atmosfera w pracy przekłada się na pozytywną energię dla naszych klientów.  Nasza działalność w segmencie OZE rozpoczęła się kilka lat temu, kiedy problem smogu oraz globalnego ocieplenia zaczął dominować medialne wiadomości. Wówczas wydawało się, że problem jest wyolbrzymiany, bardziej medialny niż rzeczywisty.

Nic bardziej mylnego. Otaczający nas świat bardzo się zmienia na gorsze, co niestety obserwujemy każdego dnia. Coraz cieplejsze lata, zanikający podział na pory roku, gwałtowne załamania pogody, niemiłosiernie wszędobylski smog duszący w gardle podczas spaceru z rodziną… Jeśli wspólnie nie zaczniemy dbać o nasze otoczenie to warunki do życia jakie otrzymają nasze dzieci i wnuki będą bardzo dalekie od tego jakich im życzymy.

Działalność naszej firmy opiera się przede wszystkim na wzajemnym szacunku. Szanujemy otaczający nas świat, szanujemy siebie nawzajem, szanujemy głos każdego naszego klienta. W szczególności wsłuchujemy się w głos krytyczny, dzięki któremu możemy nieustannie poprawiać jakości naszych produktów oraz oferowanych usług.

NASZ CEL

Naszym celem jest propagacja rozwiązań oraz edukacja społeczeństwa z zakresu nowych technologii wspierających ekologiczny tryb życia. Marzy nam się Polska wolna od dymiących kominów zimą, czyste i świeże powietrze wokół nas każdego dnia. A jeśli przy tym wszystkim jeszcze można zaoszczędzić pieniądze na rachunkach za energię elektryczną czy za ogrzewanie domu to wręcz idealnie.

W przeciągu ostatnich lat wykonaliśmy ponad 300 instalacji fotowoltaicznych na łączną moc przekraczającą 3MWp oraz zainstalowaliśmy kilkadziesiąt pomp ciepła. Ciągle wprowadzamy do oferty kolejne rozwiązania z zakresu ekologii oraz odnawialnych źródeł energii, takie jak wentylacja mechaniczna czy ładowarki do elektrycznych pojazdów.

Naszym mottem jest dbałość o ekologię oraz poprawa jakości życia nas wszystkich.

Skontaktuj się z nami!

NASZA OFERTA

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszymi usługami.

Zobacz produkty dla domu >> Zobacz produkty dla firmy>>

Fotowoltaika & magazyn energii

Denerwują Cię nieustające podwyżki rachunków za energię elektryczną? Teraz możesz oszczędzać zarówno pieniądze jak i otaczającą Twoich bliskich naturę. Łatwy proces, bez konieczności wykładania własnych pieniędzy.

Elektromobilność

Planujesz zakup auta elektrycznego lub hybrydowego Plug-in? Chciałbyś aby Twój samochód zawsze miał wystarczająco energii? Dopasujemy ładowarkę do Twojego pojazdu i możliwości energetycznych budynku

Klimatyzacja & rekuperacja

Masz dość niekomfortowego upału latem? Chciałbyś mieć przyjemny chłód nie rujnując kieszeni? Marzy Ci się zawsze świeże powietrze wolne od smogu? Nowoczesne systemy chłodzenia i wentylacji są odpowiedzią

Pomopy ciepła

Ogrzewanie domu nigdy wcześniej nie było tak tanie. Wykorzystując ciepło z natury zapewnisz je swoim domownikom. Szybko, sprawnie i ekologicznie.

REFERENCJE

NASZE BIURA

Biuro Ciechanów

Adres
Ul. Karola Szwanke 19/3 06-400 Ciechanów
Numer telefonu
512 337 444
Adres email
biuro@eko-moc.pl

Biuro Warszawa

Adres
Ul. Cietrzewia 23/5 02-492 Warszawa
Numer telefonu
505 408 300
Adres email
biuro@eko-moc.pl

Biuro Płock

Adres
Ul. Królewiecka 3 09-402 Płock
Numer telefonu
505 408 300

Adres email
biuro@eko-moc.pl

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wypełnij formularz kontaktowy, oddzwonimy!